Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oprava kultúrneho domu v RevúčkeVytlačiť
 

V termíne 09-11/2012 bola uskutočnená oprava a modernizácia kultúrneho domu v Revúčke v celkovej hodnote 15 tis. eur, ktorú zabezpečili dodávatelia Ivan Šoltýs, Revúca a Milan Bobka, Revúca.

Technický   stav   objektu   vyžadoval   uskutočniť  práce,  ktoré  zlepšia  jeho tepelnoizolačné vlastnosti  a  odstránia nedostatky, ktoré sa na objekte identifikovali.  V rámci  vykonaných  stavebný  prác   bola  uskutočnená  výmena   23 ks okien   na  všetkých fasádach objektu. Zároveň boli inštalované nové vonkajšie a vnútorné parapety okien. Taktiež boli vymenené hlavné vstupné dvere do objektu, balkónové dvere,  2ks bočných dverí a  bezpečnostné dvere do kotolne objektu. V rámci  opravy  strešnej  krytiny  bola  zabezpečená  jej oprava v miestach,   kde  dochádzalo k zatekaniu vnútorných priestorov objektu. Realizovaný bol  jej kompletný viacnásobný náter, odstránené  boli  komíny, ktorých  stav  bol  havarijný   a  opravené  boli  tie,  ktoré  zostávajú funkčné.  V rámci   interiéru  objektu   boli   vykonané    maľby  a  nátery     časti   vnútorných   priestorov kultúrneho domu.

Finančné prostriedky  pre  realizáciu  boli  zabezpečené  z dotácie,  ktorá  bola  Mestu Revúca schválená uznesením vlády Slovenskej republiky.

FOTO: redakcia RL

 

Oprava kultúrneho domu v Revúčke


 
 


TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka